מכשיר מלח

מכשיר מלח

חדר מלח בבית

ידוע לא מכבר כי למלח השפעה חיובית ובריאה על בריאות מערכת הנשימה. מלחים יכולים לסייע  בטיפול וריפוי הגוף באמצעותתכונתם הטבעית של ספיחת נוזלים וייבושם.

במשך זמן רב, על מנת ליהנות מיתרונות המלח היה צורך להגיע לים או לחדרי מלח ציבוריים כדי לקבל טיפול טבעי ועוצמתי בבעיות נשימה.

כיום, ניתן להינות מיתרונותיו הטיפוליים של המלח על מערכת הנשימה, בקלות ובפשטות גם בבית הפרטי. באמצעות מאוורר המלח, ניתן להפוך כל חדר בבית לחדר מלח טיפולי, יעיל ונוח (לא מומלץ להשתמש במכשיר בחדרים בהם קיימת רמת לחות גבוהה כמו חדרי מקלחת או חדרים מאובקים במיוחד).

מאוורר המלח הטיפולי דוחס את האוויר אשר בחדר דרך פילטר מלח, ואז משחרר אותו חזרה לחלל החדר כאשר הוא מועשר ביונים של מלח טבעי וביונים שלילים.

המלח מחטא, סופח את הנוזלים, מרחיב את דרכי הנשימה ומאפשר כיוח לחות וליחה.

היונים השלילים מחזקים את מערכת החיסון, מנטרלים את היונים החיוביים המצויים במזהמי אוויר שונים הנפוצים סבבינו כמו נבגי פטריות ועובשים, חיידקים ואבק.

מכשיר מלח ביתי משמש כטיפול משלים לאלו הסובלים מאלרגיות או מחלות כרוניות של דרכי הנשימה כמו אסטמה, ברונכיט, נזלת כרונית, סטרידו, שיעול, נחירות, עישון, בעיות שינה, נוזלים באוזניים ועוד.

השימוש במאוורר המלח מאפשר נשימה קלה יותר ושינה טובה יותר, משפר את ההגנה החיסונית של הגוף כנגד התקררות, מפחית נחירות ומשפר את המצב הרוח.

השימוש בו מתאים לכל הגילאים ומומלץ במיוחד לילדים.

לפרטים אודות המוצר ולרכישה בהנחה אטרקטיבית לחץ כאן  :   מכשיר מלח