רוכבים להצלחה עם ישראל סייקלינג אקדמי בסובב כנרת

רוכבים להצלחה עם ישראל סייקלינג אקדמי בסובב כנרת

הקבוצה המקצוענית מישראל, שהפכה לאחת הטובות בעולם בענף רכיבת האופניים, מקדמת בשנים האחרונות את התחום בארץ בקרב מרכזי נוער ופנימיות ומשנה חיים של צעירים. עכשיו הם מגיעים גם לאירוע החגיגי בסופ"ש הקרוב בצפון

אבי יופה

בחמישה כפרי נוער ברחבי הארץ, וגם בשתי מסגרות לצעירים בשפרעם ובעוטף עזה, פועל פרויקט התנדבותי יוצא דופן שמטרתו הנגשת ענף רכיבת האופניים לאוכלוסייה כולה. המטרה היא להיעזר באימוני רכיבת השטח ליצירת פלטפורמה חינוכית וספורטיבית בניסיון למסד את תרבות הרכיבה בישראל, ולפתח את המיומנויות האישיות של הצעירים.

מי שמוביל את הפרויקט הוא רן מרגליות, רוכב עבר ומי שהקים ב-2014 יחד עם רון בר און את ישראל סייקלינג אקדמי. השניים החליטו שהגיעה העת ופתחו את עמותת "מרכז הרכיבה הישראלי" שהינה עמותה ללא כוונת רווח, ומטרתה העיקרית היא הקמת תשתיות רכיבה והפעלת קבוצות רכיבה לנוער במרכזים חינוכיים, בפנימיות, בכפרי נוער ובמרכזים קהילתיים ברחבי הארץ.

מדובר בעמותה שזוכה לתמיכה מלאה מקבוצת סייקלינג אקדמי, שמאמניה מדריכים את נבחרות הנוער השונות שעומדות בכל המדדים המקצועיים של הארגון ולוקחות חלק בתוכנית העשרה ייחודית במסגרתה כל הסגל נפגש אחת לחודש למפגשים מקצועיים ולכתיבה משותפת של תוכנית העבודה השנתית.

פעילות זו היא המשך ישיר להצלחה של מרוץ הג'ירו דה איטליה שהוזנק בישראל בחודש מאי בשנה שעברה, ולפעילות קבוצת ICA (ישראל סייקלינג אקדמי) בסבב המרוצים המקצועני הבכיר ברחבי העולם. בעקבות המרוץ הארגון קיבל החלטה להעביר את המעורבות שלו בפיתוח ענף הרכיבה בישראל כחלק מהמשימה להפוך אותו לאחד הפופולריים בקרב ילדים ובני נוער.

חזון הסייקלינג אקדמי היה לאפשר לרוכבי אופניים צעירים מוכשרים להתחרות בזירה הבינלאומית ולהשיק קריירות מקצועניות בתחום זה. בתוך שלוש שנים בלבד צמחה הקבוצה והפכה להיות אחת הטובות ביותר בעולם בדרג שלה.

 

היום מסגרות הרכיבה פועלות בכפרי הנוער: כדורי בכפר תבור, רמת הדסה בקריית טבעון, עיינות בסמוך לנס ציונה, בן שמן, אלוני יצחק בגבעת עדה, במסגרת נבחרת הנוער של עמותת אלריאדה מן אג'ל בלדי בשפרעם וקבוצת נערות טיפולית בפנימיית עדן שבקיבוץ כרמיה.

המטרה היא בניית פלטפורמת חינוך וספורט שתפתח בסיס איתן לעתיד ותיצור תרבות רכיבה על אופניים בישראל. אך העבודה בקבוצות הנוער מתמקדת גם בחינוך לערכי מצוינות, עבודת צוות, אורח חיים בריא, הגנה על הסביבה ואהבת המדינה. 

מיזם קבוצות הנוער של הסייקלינג אקדמי מספק פתרונות ופעילויות למגוון רחב של בני נוער הבאים ממגוון רקעים ומכל רבדי החברה, לרבות: נוער בסיכון, בעלי צרכים מיוחדים, בעלי הפרעות קשב וריכוז, תוכניות מנהיגות לנוער, הכנה לשירות צבאי והכשרה מקצועית (כגון מכונאים). 

 

ביום שבת הקרוב, ה-16.11.2019, רוכבי הקבוצה וחלק מילדי כפרי הנוער ייקחו חלק במרוץ סובב כנרת. אתם מוזמנים להגיע ולרכב עם הרוכבים, ובתום המרוץ לבקר בדוכן הקבוצה בנקודת הסיום שם ניתן יהיה לפגוש ולדבר עם הרוכבים הישראלים ולרכוש ביגוד רכיבה ומרצ'נדייז של הקבוצה בהנחות מיוחדות לכבוד האירוע.

כמו כן, יחולקו במקום מזכרות ותמונות של הקבוצה.


לאור הפופולריות וההתעניינות הרבה שמירוץ הג'ירו דה איטליה שהתקיים בישראל הביא לארץ,
הוספנו הטבה מיוחדת וספורטיבית מאוד למועדון הלקוחות.
קבוצת הרכיבה המקצוענית ישראל סייקלינג אקדמי מציעה לחברי מועדון שפע מכבי הנחה של 20% על כל מוצרי הקבוצה באתר.
ביגוד מקצועי לגברים,נשים וילדים. מוצרי קז'ואל ועוד המון הפתעות.

לעמוד ההטבה:

https://bit.ly/2KmbewS